deresta | Společnost
Výstavba rodinných domů, rekonstrukce, demolice, půjčovna stavebního nářadí.
výstavba rodinných domů Uherské Hradiště, výstavba rodinných domů Staré Město, výstavba rodinných domů Huštěnovice, výstavba rodinných domů Babice, výstavba rodinných domů Kunovice, výstavba rodinných domů Ostrožská Nová Ves, výstavba rodinných domů Uherské Ostroh, výstavba rodinných domů Uherský Brod, výstavba rodinných domů Hluk, výstavba rodinných domů Strážnice, výstavba rodinných domů Veselí nad Moravou, výstavba rodinných domů Zlín, výstavba rodinných domů Spytihněv, výstavba rodinných domů Napajedla, výstavba rodinných domů Otrokovice, výstavba rodinných domů Štípa, výstavba rodinných domů Hvozdná, výstavba rodinných domů Vizovice, výstavba rodinných domů Vsetín, výstavba rodinných domů Kněžpole, výstavba rodinných domů Březolupy, výstavba rodinných domů Březnice, výstavba rodinných domů Sušice, výstavba rodinných domů Halenkovice, výstavba rodinných domů Mařatice, výstavba rodinných domů Jarošov, výstavba rodinných domů Bílovice, domy na klíč Babice, domy na klíč Huštěnovice, domy na klíč Staré Město, domy na klíč Uherské Hradiště, domy na klíč Kunovice, domy na klíč Uherský Ostroh, domy na klíč Uherský Brod, domy na klíč Jarošov, domy na klíč Bílovice, domy na klíč Březolupy, domy na klíč Napajedla, domy na klíč Otrokovice, domy na klíč Zlín, domy na klíč Buchlovice, domy na klíč Zlechov, domy na klíč Štípa, domy na klíč Hvozdná, domy na klíč Hulín, domy na klíč Hodonín, domy na klíč Kroměříž, domy na klíč Staré Město, domy na klíč Velehrad, domy na klíč Modrá, domy na klíč Halenkovice, domy na klíč Sušice, domy na klíč Mařatice, domy na klíč Vizovice, domy na klíč Veselí nad Moravou, domy na klíč Strážnice, rekonstrukce, zateplování, demolice, stavba bytů, stavba domů, stavba bungalovů, bungalovy na klíč, levné bungalovy, půjčovna stavebního nářadí, doprava, zemní práce, rekonstrukce domů, rekonstrukce bytů, stavba, výstavba, rodinné domy, dům, domy, byty, bydlení
15766
page,page-id-15766,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Společnost

Deresta - realizace staveb s.r.o.

spolecnost

DERESTA – realizace staveb s.r.o.

Jsme dynamickou stavební společností, která se od roku 2003 zaměřuje především na výstavbu rodinných domů „na klíč“. Ke každému projektu přistupujeme individuálně a vždy hledáme vhodné řešení, které bude vyhovovat Vašim požadavkům a představám. Kromě realizací domů na klíč jsou pro nás výzvou i dílčí realizace domů a bytů, rekonstrukce domů a bytů, opravy občanských a komerčních objektů, demolice.

Naším cílem je spokojenost investorů po všech stránkách – preciznost odvedené práce, dodržování stanovených termínů i odborná úroveň všech nabízených služeb.

Mimo samotnou realizaci staveb zajišťujeme nezávisle na realizaci stavby i zpracování projektové dokumentace, vyřízení stavebního povolení a kolaudačního řízení. K tomu poskytujeme i poradenskou činnost ve stavebním oboru a zajištění finančních prostředků pro realizaci Vašeho projektu přes bankovní instituce.

Za dobu své existence jsme se vypracovali ve stabilní stavební společnost, důvěryhodného partnera a důsledného realizátora zadávaných projektů. Za odvedenou práci sklízíme příznivé ohlasy laiků i odborné veřejnosti.

Věříme, že jedním z našich spokojených zákazníků budete i Vy…

Dotazník spokojenosti

V dotaznících, které necháváme vyplnit naše zákazníky, zatím získáváme samá pozitivní hodnocení. Velmi si toho vážíme a neustále se pokoušíme našim zákazníkům vycházet vstříc ve všech ohledech.

dotaznikyspok
ZLATÁ FIRMA

Certifikáty a osvědčení

IMG_3808.jpg
ZLATÁ FIRMA
cert_zelena
cert_iso9001
cert_schiedel
cert_quickmix
cert_ytong

Podporujeme

pkr_logo
sory_logo
hcuh_logo
FK FC Babice

Naši partneři

weinerberger_logo
tondach_logo
dek_logo
tradix_par_color
prodoma_logo
cemex
phinterier_logo
roktes_logo
elektronet_logo