deresta | Bazény, sauny, whirpool
Výstavba rodinných domů, rekonstrukce, demolice, půjčovna stavebního nářadí.
realizace bazénu, vnitřní bazén, venkovní bazén, vnitřní sauna, venkovní sauna, saunový domek, whirpool. stavba domu na klíč, rodinný dům, koupelna, oáza klidu, bungalov
16731
single,single-post,postid-16731,single-format-standard,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

PODZIM – SAUNOVACÍ SEZÓNA ZAČÍNÁ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

PODZIM – SAUNOVACÍ SEZÓNA ZAČÍNÁ

S přicházející zimou začíná i „saunovací“ sezóna. Málo co má blahodárnější účinky pro tělo a mysl poničené chladem, nevlídným počasím a tmou, které snadno podlehne kdejaké chřipce či nachlazení.

Sauna stimuluje imunitní systém, zbavuje tělo chemikálií a toxických látek, zvyšuje otužilost a odolnost vůči chřipce a dalším onemocněním. Mimo to také podporuje krevní oběh a snižuje tlak, pomáhá lidem s bronchitidou, astmatem či chronickými bolestmi.

Účinky sauny nepůsobí však jen na zdravotní stav, ale i na ten psychický. Teplotní šoky jsou přínosem i pro psychiku, jelikož se tělo dokonale uvolní a zaplaví ho endorfiny známé pro navození pocitů spokojenosti a odpočinku.

 

Láká vás představa natáhnout se hned po sauně do vlastní postele? S tím vám rádi pomůžeme!

Ať už máte volné místo na zahradě nebo nevyužitý výklenek v koupelně či chodbě, může tu stát vaše sauna.

 

Pro své klienty jsme realizovali venkovní sauny v saunových domcích i vnitřní sauny. Dále také vnitřní i venkovní bazény a whirpooly, bazénová centra.

 

Pokud o realizaci stále jen přemýšlíte, nebojte se nás oslovit. Zpracujeme vám kalkulaci a nalezneme dostupné řešení právě pro vás.