deresta | Rodinný dům – BLATNICE POD SV. ANTONÍNKEM – rekonstrukce střechy
Výstavba rodinných domů, rekonstrukce, demolice, půjčovna stavebního nářadí.
výstavba rodinných domů Uherské Hradiště, výstavba rodinných domů Staré Město, výstavba rodinných domů Huštěnovice, výstavba rodinných domů Babice, výstavba rodinných domů Kunovice, výstavba rodinných domů Ostrožská Nová Ves, výstavba rodinných domů Uherské Ostroh, výstavba rodinných domů Uherský Brod, výstavba rodinných domů Hluk, výstavba rodinných domů Strážnice, výstavba rodinných domů Veselí nad Moravou, výstavba rodinných domů Zlín, výstavba rodinných domů Spytihněv, výstavba rodinných domů Napajedla, výstavba rodinných domů Otrokovice, výstavba rodinných domů Štípa, výstavba rodinných domů Hvozdná, výstavba rodinných domů Vizovice, výstavba rodinných domů Vsetín, výstavba rodinných domů Kněžpole, výstavba rodinných domů Březolupy, výstavba rodinných domů Březnice, výstavba rodinných domů Sušice, výstavba rodinných domů Halenkovice, výstavba rodinných domů Mařatice, výstavba rodinných domů Jarošov, výstavba rodinných domů Bílovice, domy na klíč Babice, domy na klíč Huštěnovice, domy na klíč Staré Město, domy na klíč Uherské Hradiště, domy na klíč Kunovice, domy na klíč Uherský Ostroh, domy na klíč Uherský Brod, domy na klíč Jarošov, domy na klíč Bílovice, domy na klíč Březolupy, domy na klíč Napajedla, domy na klíč Otrokovice, domy na klíč Zlín, domy na klíč Buchlovice, domy na klíč Zlechov, domy na klíč Štípa, domy na klíč Hvozdná, domy na klíč Hulín, domy na klíč Hodonín, domy na klíč Kroměříž, domy na klíč Staré Město, domy na klíč Velehrad, domy na klíč Modrá, domy na klíč Halenkovice, domy na klíč Sušice, domy na klíč Mařatice, domy na klíč Vizovice, domy na klíč Veselí nad Moravou, domy na klíč Strážnice, rekonstrukce, zateplování, demolice, stavba bytů, stavba domů, stavba bungalovů, bungalovy na klíč, levné bungalovy, půjčovna stavebního nářadí, doprava, zemní práce, rekonstrukce domů, rekonstrukce bytů, stavba, výstavba, rodinné domy, dům, domy, byty, bydlení
17486
single,single-post,postid-17486,single-format-standard,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Rodinný dům – BLATNICE POD SV. ANTONÍNKEM – rekonstrukce střechy

BLATNICE_Skalníková_163959780_1445789835764797_7236015946486842860_n

Rodinný dům – BLATNICE POD SV. ANTONÍNKEM – rekonstrukce střechy

Další velká výzva je zahájena.

Na tomto domě ze 70. let došlo ke zlomení nosníků „hodňanského“ stropu. Statik vydal okamžitý příkaz k vyklizení 2NP a podepření stávajícího stropu střechy. Dal doporučení na postupnou demontáž skladeb střešního pláště a ruční rozebrání hurdisek a nosníků. Následně osadit novou vazníkovou střechu s novým pláštěm.

Investorce se téměř rok nedařilo zajistit firmu, která by jí tak složitou práci byla schopna za tak náročných podmínek zrealizovat. Ke konci roku 2020 dostala doporučení na naši firmu, a tak nás oslovila. Naším prvotním zájmem bylo, abychom jí v této nelehké situaci dokázali pomoct. Po seznámení se se stávajícím stavem jsme zakázku i přes velkou vytíženost přijali.

Bylo velmi těžké akci pořádně a detailně připravit a zkoordinovat tak, aby vše proběhlo dle plánu s časovým „téměř hodinovým harmonogram” a hlavně s ohledem na přízeň počasí. Musíme zabránit tomu, aby ještě nedošlo k zatečení do domu. Takže se jdeme pustit do práce a během tohoto týdne musíme vše zvládnout. Snad nás nezklame počasí, zatím se zdá, že nám bude přát.

Už nyní děkuji všem našim subdodavatelům, kteří se na zakázce budou podílet s námi. Jedná se o dodavatele vazníku fa NOVA HAUS s.r.o., jeřábníkovi panu Kovářovi z Hluku, bez kterého bychom nic neudělali, fa Izolace Malina, která zajistí nový střešní plášť a Pepovi Matouškovi, který nám zajistí koordinovanou likvidaci odpadu a suti. No, a v neposlední řadě velké díky všem našim zaměstnancům, kteří teď mají před sebou minimálně 3 dny velmi náročné práce.

Za týden Vám ukážeme dům s novou střechou.