deresta | Zakládání staveb
Zakládání staveb
zakládání staveb, základy, založení stavby, piloty, pěnové sklo, základové práce, základová deska
16652
single,single-post,postid-16652,single-format-standard,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Zakládání staveb

Cena čtenářů časopisu Můj dům

zakládání

Zakládání staveb

Protože jsme často oslovováni s požadavkem na založení stavby, rozhodli jsme se na tuto činnost více zaměřit a specializovat.

Základy jsou nejdůležitější částí každé stavby, proto je potřeba tyto práce nechat na odborných firmách, aby došlo ke správnému zaměření, osazení a založení stavby.

Nabízíme zakládání staveb od počátečních terénních úprav, vybudování příjezdové cesty, směrové a výškové osazení stavby do terénu geodetem. Stavby zakládáme od rovinatých terénů, přes svahovité terény včetně podsklepení až po stavbu kompletní základové desky a to všech druhů a velikostí. Samozřejmostí je i zakládání staveb na pilotech nebo na pěnovém skle.  

Na základě Vaší spokojenosti s realizací založení stavby se můžeme dohodnout na pokračování stavby a to jak na dodání hrubé stavby, tak na dodání stavby na klíč. Není to však podmínkou a zesmluvnění dalších etap je vždy dodatečné.

Vykopanou zeminu je možné odvézt naší technikou a vhodně ji zlikvidovat na příslušných skládkách vč. dokladu o likvidaci.

Doba zakládání staveb se odvíjí od hloubky, do které jsou základy hloubeny a od tvrdosti podloží, ve kterém práce probíhají. Cena a doba stavby základů včetně základové desky je závislá na velikosti a složitosti základů a na výšce základové desky.

Založení stavby je předem vždy řádně naceněno.

Zarostlý pozemek bez příjezdové cesty pro nás není problém

  • Vytvoříme zpevněný příjezd pro techniku
  • Vykácíme překážející keře a stromy
  • Odstraníme a odvezeme nevhodnou vrchní vrstvu zeminy
  • Zpevníme pozemek